Open top menu
7/31/2014Drugie, ale dla mnie pierwsze. Spotkanie mam blogerek w Płocku. Postępując chamsko i egoistycznie zostawiłam dziecko z babcią, zabrałam faceta i pojechałam w stronę Płocka. Docierając na miejsce znów egoistycznie postępując kazałam mu iść się sobą zająć, a sama wyruszyłam w stronę hotelu...no i właśnie... Niby nie liczy się miejsce, a ludzie, z którymi się spotyka. Jednak hotel z widokiem na Wisłę sam w sobie był tak świetny, że mogłabym tam być nawet sama, by poczuć się dobrze.Ciężko w kilku słowach opisać to jak cudowna atmosfera panowała na tym spotkaniu. Kocham to. Kocham poznawać osoby, które poznałam przez sieć i miałam przyjemność czytać ich blogi. Kocham widzieć na żywo ich uśmiechy i usłyszeć ich głos.
Dla takich spotkań warto w tym tkwić. Warto kombinować na milion sposobów, by się tam pojawić.

Dziękuję organizatorkom Nellavita.pl , Ma i Lu oraz zuzulenka za taką właśnie możliwość! Dziękuję Wam za wspaniałe losowanie upominków oraz prezenty dla każdej z nas i naszych pociech.


zdjęcie ukradzione z : mamalolipoliDziękuję Pani Renacie Suszenko za wykład o naturalnych kosmetykach PAT&RUB oraz za upominki.

Dziękuję również pani Agnieszce Żmijewskiej A E I O U Y, za wykład o najczęstszych wadach wymowy, oraz Pani Lidii Pokorskiej z Mamine.pl za ciekawą opowieść o tym jak doszło do powstanie jej marki, oraz za piękny upominek w postaci opaski dla Poli - pasuje do niej idealnie :)Dziekuję Panu Maciejowi Chedorowi z Baby Design,dzięki któremu mogliśmy przetestować krzesełka do karmienia oraz wózek.

Za osłodzenie życia należą się podziękowania dla Torty Sylwii.


Dziękuję również wszystkim sponsorom:


 
* Torby wyprodukowane przez AllBag

* czapeczka od FIDOgadżet od organizatorek :)


Gadżety od miasta PłockParasolka X-lander *notatnik od KaroDeco* opaska od mamine.pl Kupon rabatowy My Elphi

* upominek od  PAT&RUB* Bransoletka od Koralikova
* Kosmetyki od Oillan
* Upominki od InFavit*Magazyn od GoGaga*zestaw od MUM BABY
Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym cudownym spotkaniu, a za powyższe zdjęcia dziękuję  Zdjęcia Annie Dzwonkowskiej-Lewandowskiej z Bells Photography 


Tagged

5 komentarzy:

  1. Zapewne dobrze się bawiłyście :)
    A szczoteczka NUK jest świetna! Przetestowaliśmy ją z synkiem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W Płocku jeszcze nie byłam, ale miasto kusi swoim urokiem.
    Spotkanie widać, że jak najbardziej udane.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze obrażające mnie, moją rodzinę i czepiające się każdego szczegółu naszego życia nie będą publikowane.

.