Open top menu
4/30/2014

Fontanny. Coś co lubiłam od dziecka. Coś, co sprawiało, że świat stawał się fajniejszy. Podbieganie jak najbliżej, by się "przypadkiem" pomoczyć to była nie lada frajda. I znów. Znów miałam okazję się tak poczuć dzięki osobie, z która idę przez życie. Siostra i mój osobisty fotograf w jednym. (Miło było asystować przy twojej sesji :* ).
Park Bydgoski  w Toruniu. Coś co było na wyciągnięcie ręki, a pojęcia zielonego o tym nie miałam. Tuż obok fontanny stawy, lasy, łąki... Na łonie natury długopis i kartka i tworzy się ten post. Ptaków śpiew, wody szum, a poza tym błoga cisza. W wózku leży Ona... Świeże powietrze to jedna z najlepszych rzeczy jaką można dać dziecku. I najlepsze jest to... że nic nie kosztuje ! I mimo, że wśród koniczyn nie widzę tej czterolistnej to jestem w tym momencie najszczęśliwszym człowiekiem na tym globie. Nade mną tylko błękitne niebo w asyście śnieżnobiałych chmur, a zza drzew dość śmiało wygląda słońce, które nastroiłoby pozytywnie nie jednego smutasa. Czas się zatrzymał. W tym momencie nie liczy się nic. Tylko ja, Ona i ten spokój. Chwila ta choć niepozorna dla mnie znaczy wiele. Ptaki zdają się wyśpiewywać arie specjalnie dla Nas, a trawa jest tutaj zielona jak nigdzie indziej. Kaczki co chwila podpływają nieśmiało do brzegu, jak gdyby chciały się przywitać, a wiewiórki zwinnie skaczą z drzewa na drzewo co rusz Nas podglądając. Wszystko tu żyje. Drzewa, kwiaty, liście. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wszystko jest dla Nas. Jest Nam tak dobrze. Bo jak śpiewał Marek Jackowski " Oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba ".
I niech to trwa całą wieczność. Całą wieczność i jeden dzień dłużej...
wózek - Foppapedretti
Tagged

18 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia :)
  Polka ma Twój nosek i układ ust :)
  A to zdjęcie jak Jej dajesz buziaka - minka stwierdzająca że się chyba zawstydziła ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. a pod takie góry leśne to chyba trzeba koła zablokować? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe zdjęcia i atmosfera ! Śliczna, najedzona Pola :) Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne widoki, nawet nie wiem, gdzie jest te park, ale fajnie tak usiąść w chwili i spokoju.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ona rośnie - jak na drożdzach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Powiem szczerze że twoje teksty sa super jak się czyta to sie czuje tak jakby było sie obok ciebie i troche przezywało z toba to wszystko,tak pięknie potrafisz ubrac w słowa że az trudno uwierzyc że ktoś tak pieknie potrafi jeszcze pisać :) powinnas jakąs książke wydac czy coś ;) ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne zdjęcia i cudna sesja! Boska maleńka. Pamiętam tę permanentną euforię - dzięki hormonom jak na skrzydłach się biegnie w nocy do maleństwa. Nie czuje się zmęczenia, nerwów, zwątpienia. Jest tak jak ma być. Dobrze. I wielkie brawa za cycanie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuje Twój blog i chyba będe częściej będe zaglądac.Fajna laska z Ciebie, córeczka prześliczna i macie świetnego fotografa;)

  OdpowiedzUsuń
 9. haha ostatnie zdjęcie najlepsze :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdjecia cudne a jaka pamiatka. Aż pozazdroscic takiego fotografa osobistego.

  OdpowiedzUsuń
 11. Śliczne zdjęcia i fajne miejsce. Spędziłam 5 lat w Toruniu i nigdy tam nie byłam :(

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękne miejsce :)
  Polka rozkoszna :***

  OdpowiedzUsuń
 13. ostatnie zdjecie mówi samo za siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Fantastyczny blog. Sama nie wiem jak to zrobiłam, że trafiłam tu dopiero teraz, normalnie aż wstyd. Piękne zdjęcia, dużo miłości, maleństwo mega słodkie i idealna szata graficzna bloga. :) Od dziś masz o jedną stałą czytelniczkę więcej <3

  ps.

  OdpowiedzUsuń
 15. taaakie tereny bierzecie na koła? szacun :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze obrażające mnie, moją rodzinę i czepiające się każdego szczegółu naszego życia nie będą publikowane.

.