Open top menu
10/18/2013

Nie ocenia się książki po okładce, jednak każdy z nas doskonale wie, że to wygląd zewnętrzny robi na nas pierwsze, nieodwracalne wrażenie. Zazwyczaj jest tak, że paczki, które dostaję  nie są szczególnie piękne i nie chwytają mnie za serce, ale za to zawartość ( a to ona jest najważniejsza) miło mnie zaskakuje. Dziś jednak było inaczej. Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku i pudełko i zawartość wywołały uśmiech na mojej twarzy. Do rzeczy.

Piękne Macierzyństwo to internetowy butik z artykułami dla maluchów i mam. Dla mnie - przyszłej mamy najważniejszą rzeczą w kompletowaniu wyprawki jest to, by produkty, które wybieram były wysokiej jakości. Piękne Macierzyństwo obdarowało mnie prezentem - pieluszkami tetrowymi z ręcznymi zdobieniami. Jest to chyba jedna z najbardziej niezbędnych rzeczy dla nas rodziców. W sklepach jest teraz mnóstwo pieluch do wyboru. Przeróżne kolory, zdobienia itp. Jednak ich jakość bardzo często pozostawia wiele do życzenia. Tak nie jest jednak w tym przypadku. Ten przepiękny zestaw pieluchowy idealnie nadaje się na prezent zarówno dla przyszłych rodziców jak i tych, których pociechy są już na świecie. Schludne i eleganckie opakowanie tak bardzo chwyta za serce, że na pewno będzie strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza, że święta tuż-tuż :) Poniżej zdjęcia, które i tak nie oddają w stu procentach wyjątkowości tego produktu. Serdecznie polecam!


Drugą niespodzianką dnia dzisiejszego było moje pierwsze zamówione pudełko ShinyBox. I tutaj tak samo jak w przypadku pieluch - eleganckie opakowanie, bardzo dobre pierwsze wrażenie. A co po otwarciu? Oto zawartość:

1) HOT & SPICY PŁYN DO  KĄPIELI Organique
2) MASKA DO TWARZY Z WIT.E The Body Shop
3) PŁATKI POD OCZY z efektem botoxu likwidujące zmarszczki mimiczne Syis
4) ODŻYWKA DO PAZNOKCI z efektem hybrydy Seche Vite Top Coat
5) BALSAM NA WŁOSY 60-SEKUNDOWA Goldwell
6) KORONKOWE BRANSOLETKI Full of Fashion
+ saszetka szamponu do włosów z serii elestabion T od marki Floslek

Wizualnie wszystko wygląda wyśmienicie, a jak sprawdzi się w praktyce? To się okaże już wkrótce.
Tagged

2 komentarze:

  1. Nominowałam Twój blog do Liebster Blog Award. Szczegóły na moim blogu http://natanielkowo.blogspot.com/2013/10/nominacja.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Osobiście wolę Shiny boxa od wszystkich innych pudełek :)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze obrażające mnie, moją rodzinę i czepiające się każdego szczegółu naszego życia nie będą publikowane.

.